Telewizja 3d

Odkrycie na miarę XXI wieku, nie ma żadnych wątpliwości… Zaczęło się od pojedynczych filmów w kinie w trójwymiarze, kończy się na telewizji 3d w naszych domach… ale to jeszcze nie koniec.
Telewizja 3d stale jest udoskonalana i dopiero raczkuje, ma sporo wad i niedoskonałości, które muszą zostać wyeliminowane. Na pewno jedną z nieciekawych przeszkód dla twórców są osoby, które na co dzień noszą okulary… Czy naukowcy dojdą do rozwiązania jak zaradzić temu problemowi? Kolejnym problemem może być brak możliwość długiego oglądania, podobno oczy się szybko męczą, całkowita tv 3d w tym wypadku odpada, różnicę stanowi pojedynczy film w 3d , a ciągłe oglądanie 3d.
Telewizja 3d to będzie nic w porównaniu z grami komputerowymi nad którymi również prowadzone są prace. Zastanawiające o ile się podniesie uzależnienie wśród młodzieży. Całkowite odcięcie od rzeczywistości na rzecz fantazji… Niezapomniane przeżycia kiedy obok nas strzela żołnierz czy jakiś człowiek próbuje nas okraść czy pobić. Dzieciaki bez odpowiedniego umiaru mogą popaść w silne uzależnienie. Po wprowadzeniu 3d do komputerów wzrost zapotrzebowania na gry jeszcze bardziej wzrośnie, najpoważniejszym przeciwnikiem rodziców będą gry online, które najbardziej potrafią wciągnąć, już teraz zdarzają się przypadki kiedy to dziecko atakuje rodzica bo ono odłączyło mu komputer..
Telewizja 3d przyniesie wiele niespodzianek i wielką frajdę, jednak pamiętajmy, że gry komputerowe muszą być z umiarem, szczególnie wśród dzieciaków.
Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/telewizja-3d/">Telewizja 3d</a> - zorg

Prześlij komentarz