Polska premiera serialu od ABC wcześniej niż w USA

3 grudnia 2010


Polscy widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć serial "Body of Proof" - nową produkcję studia ABC, należącego do The Walt Disney Company, przed jej premierą amerykańską.

"Body of Proof", serial telewizyjny twórców Christophera Murpheya ("The Karate Kid "), Matthew Grossa  ("Dirty Sexy Money" ) oraz Sunila Nayara ("CSI: Miami" ) gdzie Dana Delany , znana z serialu "Gotowe na wszystko" , wciela się w główną rolę, już w lutym zagości na antenie FOX Life. To bezprecedensowa sytuacja, kiedy światowa produkcja ma swoją premierę poza USA. Tym bardziej cieszymy się, że możemy pokazać ten świetny serial polskim widzom na FOX Life. Staramy się pokazywać nowe premiery jak najszybciej na naszych kanałach, tym razem będziemy mogli to zrobić jeszcze zanim serial zostanie wyemitowany w USA. - powiedział Carlos Ortega, VP Regional Director FIC Central Eastern Europe.
Już od odcinka pilotażowego "Body of Proof" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego, w odpowiedzi na oczekiwania widzów, z przyjemnością udostępniamy ten serial międzynarodowej widowni tak wcześnie. Przez ostatnie kilka lat pracowaliśmy z naszymi partnerami nad stworzeniem i wypróbowaniem nowych możliwości, pozwalających pokazać nasze produkcje wcześniej oraz poprzez bardziej dogodne platformy, a co za tym idzie stworzyć naszej widowni nowe, bardziej elastyczne sposoby dostępu do naszej hitowej oferty
programowej.
- mówi Catherine Powell, Senior Vice President i General Manager, Media Distribution, The Walt Disney Company EMEA.
"Body of Proof" to nowy serial studia ABC, z popularnym wątkiem medycznym w tle. Dr Megan Hunt (w tej roli Dana Delany), była jednym z najlepszych neurochirurgów. Po tragicznym wypadku samochodowym, Megan rozpoczyna wszystko od nowa i podejmuje pracę lekarza sądowego. Pomimo, że jest jej ciężko zerwać z neurochirurgicznymi korzeniami, pomaga w odnajdywaniu prawdy i przyczyn zgonów pacjentów oraz w ujawnianiu, kto był odpowiedzialny za ich śmierć. Niestety, ma ona reputację gaduły i zapomina, gdzie kończy się jej praca
, a gdzie zaczyna dyskretny świat policji.
Poza kryminalno-medycznymi wątkami w tle, serial skupia się również na samej Hunt, która stara się zrównoważyć karierę zawodową z życiem osobistym i naprawić relacje ze swoją rodziną.

Prześlij komentarz