Śmiech to zdrowie

W życiu zdarzają sie chwile, które znacznie odbiegają od tego co zaplanowaliśmy sobie. Tak to już bywa, iż uczymy się na własnych błedach. Owe błędy lub potknięcia, które mają miejsce, często zawierają dużą doze humoru.


Zawsze można z takich sytuacji wyciągnąc coś śmiesznego, a nawet jest to wskazane, a z biegiem lat okazuje się, iż są to chwile które najbardziej zapadają w pamięć. Każdy z nas zna powiedzenie, że śmiech to zdrowie.
Ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele prawdy się w nim kryje. Jak więc widać śmiech może mieć naprawdę duży wpływ na nasze zdrowie.
Ludzkie Wpadki są śmieszne, zabawne, a zarazem pouczające i czasem żałosne. Dlatego je lubimy!!!
Wpadki przydarzają się gwiazdom jak i zwykłym ludziom. Polacy nie sa tutaj gorsi. Znajdziesz tu takie foto które nie powinno ujrzeć światła dziennego - zdjęcia z imprezy i dzień po imprezie. Pijani ludzie to dla nas nic nowego. Oraz troche kobiecych wdzięków w dziale dziewczyny. Ponadto mistrzowie drugiego planu czyli jak zepsuć komuś zdjęcie.
Oglądanie takich wpadek jest dobrym sposobem aby choć na chwilę oderwać się od codziennej rutyny... Polecam najśmieszniejsze wpadki w internecie.
Serwis ze śmiesznymi zdjęciami z popularnych serwisów społecznościowych. Z grubsza można powiedzięc, iż znajdziemy tam śmieszne wpadki z Naszej Klasy imprezy sportowe itp... Ponadto ciekawe ujęcia mające miejsce w róznych życiowych momentach, nie nadającyh sie na publikacje. Znaleźć można także śmieszne potknięcia z wojska i policji... Nie zabrakło również śmiesznych filmów. Jednym słowem wiele kategorii ze śmiesznymi zdjęciami i filmami, ukazującymi różne strony fenomenu zwanego wpadką, życzę dużo śmiechu podczas oglądania cydzuch wpadek...Ale bądźmy
szczerzy, każdy przeżył w życiu jakąs wpadke. Ale bądźmy szczerzy, każdy przeżył w życiu jakąs wpadke.

Prześlij komentarz