Żniwiarz / The Reaper - pełen parodii i humoru

Serial opowiada historię Sama, który przez całe życie był obibokiem, który kombinował jak urwać się z lekcji w liceum. Jednak w dniu jego 21 urodzin dowiaduje się czegoś niezwykłego. Okazuje się, że jeszcze przed jego urodzeniem, rodzice zaprzedali jego duszę diabłu. Szatan obliguje chłopaka do roli łowcy niepokornych dusz, które uciekły z piekła. Sam ma za zadanie odesłać te dusze spowrotem.
Odrobinę neurotyczny Sam, którego ulubioną lekturą jest poradnik "Jak iść na jednodniowe chorobowe" budzi się w swoje 21 urodziny i szybko uświadamia sobie, że czeka go najbardziej pokręcony dzień w życiu. Kiedy w jego samochodzie pojawia się nieskazitelnie elegancki, niesamowicie irytujący dżentelmen, na którego ustach nieprzerwanie gości szeroki, lekko pogardliwy uśmiech i przedstawia się per Diabeł. Sam odkrywa, że rodzice zaprzedali jego duszę szatanowi, jeszcze zanim się narodził. Sam zostaje zobligowany do roli łowcy niepokornych dusz, którym udało się niezauważonym czmychnąć z piekła. Zadaniem Sama jest oddelegowanie ich na właściwe im miejsce. Serial "Żniwiarz"  (Reaper) w Polsce zadebiutował 23 marca 2008 roku. Serial będący połączeniem komedii z elementami fantasy było można oglądać na antenie AXN. Reżyserem pilota jest Kevin Smith.
Amerykański serial komediowo-dramatyczny stworzony przez Tara Butters i Michele Fazekas, emitowany przez stację The CW. W Polsce mogliśmy go oglądać na AXN, MTV. Powstały dwa sezony z małą nadzieją na powstanie trzeciego;) Odcinek trwa jakieś 42 minuty. Dialog jest śmieszny i ambitny. Aż szkoda, że tylko go tyle ;P

Obsada

Prześlij komentarz